április 16. kedd, Csongor

Újbuda Önkormányzata ADÓÜGYI ÜGYINTÉZŐT keres

A jelentkezéseket Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani

Beadási határidő: 2009-10-30

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzatának Jegyzője

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának Jegyzője Adóügyi ügyintézőt keres

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal 1113 Budapest Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Hatósági Igazgatóság Adóügyi Osztály 1 fő adóügyi ügyintéző határozott időre hat hónapos próbaidővel

- magyar állampolgárság,

- cselekvőképesség,

- büntetlen előélet,

- vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

- képesítési előírás: a 9/1995. II. 3. Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 16. pontjában meghatározott végzettség: Az II. besorolási osztályban: középiskolai végzettség és közgazdasági szakképzettség vagy pénzügyi-számviteli szakképesítés; középiskolai végzettség és az OKJ szerint: gazdasági elemző- és szakstatisztikai ügyintéző, banki ügyintéző, számítógép-kezelői és számítástechnikai szoftverüzemeltetői szakképesítés.

Feladatai:

építmény- és telekadó bevallások fogadása; az adó megállapítása, könyvelése; adófelderítés, végrehajtás.

államigazgatásban szerzett szakmai gyakorlat, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, magas szintű írásbeli kifejező készség, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény (Ktv.) előírásai szerint.

A jelentkezéseket

- írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),

- az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával. Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani dupla zárt borítékban - a külső borítékot az alábbi helyre címezve, a belső zárt, pályázati anyagot tartalmazó borítékon pedig feltüntetve az "Adóügyi ügyintéző" jeligét. Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A pályázat beérkezésének határideje: 2009. október 30.

Pályázat elbírálásának határideje: 2009. november 20.

Állás betöltésnek időpontja: 2009. november 30.

Érdeklődni lehet: a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Hatósági Igazgatóság Adóügyi Osztályán (Chvála Tibornál +361 372-4541-es) telefonon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételeknek megfelelő személy