április 20. szombat, Tivadar

Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának jegyzője szabálysértési ügyintézőt keres

A jelentkezéseket Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani

Beadási határidő: 2007-11-30

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának jegyzője

Pályázat leírása:

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának jegyzője

Szabálysértési ügyintézőt keres

A meghirdető szerv : Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal 1113 Budapest Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Hatósági Igazgatóság Igazgatási és Szabálysértési Osztály szabálysértési ügyintéző 1 fő határozott időre 1 fő határozatlan időre

Alkalmazási feltételek és szakmai követelmények: magyar állampolgárság, büntetlen előélet, felsőfokú szakirányú végzettség (egyetemi szintű jogász vagy főiskolai szintű igazgatásszervezői végzettség).

Feladatai:

lefolytatja a szabálysértési eljárásokat, a tényállás tisztázása érdekében tárgyalást/meghallgatást tűz ki, az Sztv. szerinti panaszokat elbírálja, az iratokat az ügyészségnek megküldi, szabálysértési ügyekben érdemi határozatokat hoz, kapcsolatot tart a rendőrkapitányságokkal.

államigazgatásban szerzett szakmai gyakorlat, jó kommunikációs és problémamegoldó képesség, magas szintű írásbeli kifejező készség, felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény (Ktv.) előírásai szerint.

A jelentkezéseket

írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),

az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani zárt borítékben “Szabálysértési ügyintéző” jelige megjelöléssel.

Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

Jelentkezési határidő: 2007. november 30. péntek 13 óra

Pályázat elbírálásának határideje: 2007. december 21.

Állás betöltésnek időpontja: 2008. január 01.

Érdeklődni lehet: a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Hatósági Igazgatóság Igazgatási és Szabálysértési Osztályán (dr. Kósa Mariannánál +361 372-3416-os) telefonon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázat követelményeinek megfelelő személy.