április 23. kedd, Béla

Újbuda Önkormányzata VÁROSÜZEMELTETÉSI IGAZGATÓT keres

A jelentkezéseket Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani.

Beadási határidő: 2011-02-25

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkrományzata

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának Jegyzője VÁROSÜZEMELTETÉSI IGAZGATÓT KERES

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Városüzemeltetési Igazgatóság

1 fő városüzemeltetési igazgató határozatlan időre hat hónapos próbaidővel

- magyar állampolgárság,

- büntetlen előélet,

- cselekvőképesség,

- vagyonnyilatkozati eljárás lefolytatása,

- képesítési előírás: a 9/1995. (II. 3.) Korm. rendelet I. sz. mellékletének 19. pontja szerinti I. besorolási osztályban meghatározott végzettség: egyetemi szintű jogász vagy szociológus szakképzettség; egyetemi vagy főiskolai szintű műszaki vagy közgazdasági, agrár

- (ezen belül környezetvédelmi mérnök vagy táj- és kertépítész) felsőoktatásban szerzett szakképzettség; szakirányú továbbképzésben szerzett környezetvédelmi szakmérnök szakképzettség; főiskolai szintű igazgatásszervezői szakképzettség és településfejlesztési, -rendezési szakképesítés.

- közigazgatási alapvizsga,

- legalább 5 éves közigazgatási tapasztalat.

Feladatai:

- Elvégzi a helyiség- és vagyongazdálkodással, a városüzemeltetéssel, út- és közműépítéssel, valamint a beruházásokkal kapcsolatos, az Igazgatóságra háruló feladatokat.

- Ellenőrzi az Igazgatóság osztályainak tevékenységét, a költségvetési fegyelem- és a határidők betartását, a hozott intézkedések jogszerűségét, az ingatlan nyilvántartási rendszer folyamatos karbantartását, az Igazgatóság hatáskörébe tartozó testületi és bizottsági döntések végrehajtását.

- Nyilvántartja a költségvetési előirányzatokat, a kifizetéseket. Közterület foglalási engedélyek kezelése.

- városfejlesztési, városüzemeltetési, vagy városgazdasági szakirányokban szerzett főiskolai, egyetemi végzettség

- városüzemeltetéssel kapcsolatos szakmai tapasztalat,

- legalább öt év vezetői gyakorlat önkormányzati városüzemeltetési, beruházási területen,

- állami-, vagy önkormányzati létesítmények üzemeltetésében szerzett tapasztalat, projekt fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat,

- minőségbiztosítási rendszerek alkalmazásában szerzett tapasztalat,

- legalább 3 db referencia, több mint 1 milliárd bekerülési értékű állami vagy önkormányzati érdekkörbe tartozó intézményi beruházásban való irányítói részvételről,

- jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,

- magas szintű írásbeli kifejező készség,

- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény (Ktv.) előírásai szerint.

A jelentkezéseket - írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével), - az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani dupla zárt borítékban - a külső borítékot az alábbi helyre címezve, a belső zárt, pályázati anyagot tartalmazó borítékon pedig feltüntetve a "Városüzemeltetési igazgató" jeligét.

Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A pályázat beérkezésének határideje: 2011. február 25.

Pályázat elbírálásának határideje: 2011. március 18.

Állás betöltésnek időpontja: 2011. március 21.

Érdeklődni lehet: a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Jegyzői Osztály Humánpolitikai Csoportjánál (Pribanics Andrásnál 3811-344) telefonon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételeknek megfelelő személy