április 23. kedd, Béla

Újbuda Önkormányzatának Jegyzője ÉPÍTÉSI ÜGYINTÉZŐT keres

A pályázatot a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a Humánpolitikai Csoporthoz kell benyújtani.

Beadási határidő: 2011-12-23

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzatának Jegyzője

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának Jegyzője
ÉPÍTÉSI ÜGYINTÉZŐT keres

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal
1113 Budapest Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Hatósági Igazgatóság Építési Osztály
1 fő építési ügyintéző határozott időre hat hónapos próbaidővel

• magyar állampolgárság,
• büntetlen előélet,
• cselekvőképesség,
• vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,
• képesítési előírás: a 9/1995. (II. 3.) Korm. rendelet I. számú mellékletének 4. pontja szerinti I. besorolási osztályban: Egyetemi vagy főiskolai szintű építészmérnöki, építőmérnöki (szerkezetépítő, magasépítő üzemmérnöki) szakképzettség, főiskolai szintű településmérnöki (városgazdasági mérnöki) szakképzettség, vagy aki ezekkel egyenértékűnek elismert végzettséggel rendelkezik.

Feladatai:
• elkészíti a határozat-, intézkedés-, levél-, beszámoló-, tájékoztató tervezeteket,
• nyilvántartja a területére vonatkozó, jogszabályban meghatározott adatokat.

• államigazgatásban szerzett minimum egy éves szakmai gyakorlat,
• jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
• magas szintű írásbeli kifejező készség,
• felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény (Ktv.) előírásai, valamint a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata 2/2010. számú Jegyzői intézkedés az egységes közszolgálati szabályzat szerint.

A jelentkezéseket
- írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
- az iskolai végzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a Humánpolitikai Csoporthoz kell benyújtani dupla zárt borítékban a külső borítékot címezve, feltüntetve a "Építési ügyintéző" jeligét. Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A pályázat beérkezésének határideje:
2011. december 23.
A pályázat elbírálásának határideje: 2012. január 6.
Az állás betöltésének időpontja: 2012. január 13.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Hatósági Igazgatóság Építési Osztályán (Bor Éva 3724-627) telefonon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételeknek megfelelő személy