április 19. péntek, Emma

Újbuda Önkormányzatának jegyzője okmányirodai ügyintézőket keres (2008)

A jelentkezéseket Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani.

Pályázat címeÚjbuda Önkormányzatának jegyzője okmányirodai ügyintézőket keres

Megjelenés dátuma: 2008-09-03

Beadási határidő: 2008-09-26

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzatának Jegyzője

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának Jegyzője

okmányirodai ügyintézőket keres

A meghirdető szerv:

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:

Hatósági Igazgatóság, Ügyfélszolgálati és Okmányiroda

- 2 fő okmányirodai ügyintéző határozott időre hat hónapos próbaidővel

- 1 fő okmányirodai ügyintéző határozatlan időre hat hónapos próbaidővel

- magyar állampolgárság,

- büntetlen előélet,

képesítési előírás:

- főiskolai szintű államigazgatási végzettség,

- vagy egyetemi/főiskolai szintű végzettség, vagy középiskolai végzettség.

Feladatai:

- közlekedés-igazgatási és személyi okmány ügyintézés.

- nyilvántartási és okmányügyintéző OKJ-s képzésről szóló bizonyítvány,

- államigazgatásban szerzett szakmai gyakorlat,

- jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,

- magas szintű írásbeli kifejezőkészség,

- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény (Ktv.) előírásai szerint.

A jelentkezéseket

- írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),

- az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani dupla zárt borítékban - a külső borítékot az alábbi helyre címezve, a belső zárt, pályázati anyagot tartalmazó borítékon pedig feltüntetve az "Okmányirodai ügyintéző" jeligét. Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A pályázat beérkezésének határideje: 2008. szeptember 26. 12.00

Pályázat elbírálásának határideje: 2008. október 24.

Állás betöltésnek időpontja: 2008. november 01.

Érdeklődni lehet: Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Hatósági Igazgatóság Ügyfélszolgálati és Okmányirodáján (Horváth Gyulánénál a 3724-653-as vagy dr. Alliquander Évánál a 3724-555-ös telefonszámon).

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételeknek megfelelő személy.