április 23. kedd, Béla

Újbuda Önkormányzatának Jegyzője PARKOLÁS ÜZEMELTETÉSI ÜGYINTÉZŐT keres

A pályázatot Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani dupla zárt borítékban a belső zárt, pályázati anyagot tartalmazó borítékon feltüntetve a "Parkolás üzemeltetési ügyintéző" jeligét.

Beadási határidő: 2012-07-23

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzatának Jegyzője

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának Jegyzője
PARKOLÁS ÜZEMELTETÉSI ÜGYINTÉZŐT keres

A meghirdető szerv:    Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:     Városüzemeltetési Igazgatóság Parkolás üzemeltetési ügyintézőt határozatlan időre hat hónapos próbaidővel

-    magyar állampolgárság,
-    büntetlen előélet,
-    cselekvőképesség,
-    vagyonnyilatkozat tételi kötelezettség,
-    képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet I. számú mellékletének 12. pontja szerinti
I. besorolási osztályban meghatározott végzettség: egyetemi vagy főiskolai szintű közlekedésmérnök, építőmérnök (vízellátási és csatornázási, vízépítő) vagy környezetmérnök szakképzettség; főiskolai szintű környezetgazdálkodási agrármérnök, meliorációs mérnök szakképzettség.

Feladatai:
-    Az önkormányzat fizetős parkolási övezetének üzemeltetésével kapcsolatos feladatok ellátása (közbeszerzésben való részvétel, szerződéskötés, szerződéses partnerekkel kapcsolattartás, ellenőrzési feladatok ellátása).
-    a lakossági bejelentések kivizsgálása és intézkedés a problémák megszűntetésére.

-    egyetemi vagy főiskolai szintű közlekedésmérnök, vagy építőmérnöki, vagy kommunikáció-technikai mérnöki, illetve gépészmérnöki végzettség,
-    parkolás üzemeltetésben szerzett min. 1 év tapasztalat
-    forgalomtechnikai helyzetmegoldásban való jártasság,
-    jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
-    felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).
-    államigazgatásban szerzett szakmai gyakorlat,

A köszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai szerint.

A jelentkezéseket
-    írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
-    az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani dupla zárt borítékban – a külső borítékot az alábbi helyre címezve, a belső zárt, pályázati anyagot tartalmazó borítékon pedig feltüntetve a
"Parkolás üzemeltetési ügyintéző" jeligét.
Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A pályázat beérkezésének határideje:    2012. július 23.
Pályázat elbírálásának határideje:    2012. augusztus 10.
Állás betöltésnek időpontja:     2012. augusztus 15.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Igazgatóságán Tóth-Szili Katalin osztályvezetőnél a 3724-659 telefonon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételnek megfelelő személy