április 20. szombat, Tivadar

Újbuda Önkormányzatának Jegyzője VÁROSÜZEMELTETÉSI IGAZGATÓ-HELYETTEST keres

A pályázatot Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a Humánpolitikai Csoporthoz kell benyújtani.

Beadási határidő: 2011-10-09

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzatának Jegyzője

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának Jegyzője
VÁROSÜZEMELTETÉSI IGAZGATÓ-HELYETTEST keres

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Városüzemeltetési Igazgatóság
1 fő városüzemeltetési igazgató-helyettes határozatlan időre, hat hónapos próbaidővel

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • vagyonnyilatkozati eljárás lefolytatása,
  • képesítési előírás: a 9/1995. (II. 3.) Korm. rendelet I. sz. mellékletének 19. pontja szerinti

I. besorolási osztályban meghatározott végzettség: egyetemi szintű jogász vagy szociológus szakképzettség; egyetemi vagy főiskolai szintű műszaki vagy közgazdasági, agrár- (ezen belül környezetvédelmi mérnök vagy táj- és kertépítész) felsőoktatásban szerzett szakképzettség; szakirányú továbbképzésben szerzett környezetvédelmi szakmérnök szakképzettség; főiskolai szintű igazgatásszervezői szakképzettség és településfejlesztési, -rendezési szakképesítés.

Feladatai:

  • Elvégzi a helyiség- és vagyongazdálkodással, a városüzemeltetéssel, út- és közműépítéssel, valamint a beruházásokkal kapcsolatos, az Igazgatóságra háruló feladatokat.
  • Ellenőrzi az Igazgatóság osztályainak tevékenységét, a költségvetési fegyelem- és a határidők betartását, a hozott intézkedések jogszerűségét, az ingatlan nyilvántartási rendszer folyamatos karbantartását, az Igazgatóság hatáskörébe tartozó testületi és bizottsági döntések végrehajtását.
  • Nyilvántartja a költségvetési előirányzatokat, a kifizetéseket. Közterület foglalási engedélyek kezelése.

  • városfejlesztési, városüzemeltetési, vagy városgazdasági szakirányokban szerzett főiskolai, egyetemi végzettség
  • városüzemeltetéssel kapcsolatos szakmai tapasztalat,
  • legalább öt év vezetői gyakorlat önkormányzati városüzemeltetési, beruházási területen,
  • közigazgatási alapvizsga,
  • állami-, vagy önkormányzati létesítmények üzemeltetésében szerzett tapasztalat,
  • projekt fejlesztésben szerzett szakmai tapasztalat,
  • minőségbiztosítási rendszerek alkalmazásában szerzett tapasztalat,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • magas szintű írásbeli kifejező készség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény (Ktv.) előírásai, valamint a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata 2/2010. számú Jegyzői intézkedés az egységes közszolgálati szabályzat szerint.

A jelentkezéseket
- írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
- az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a Humánpolitikai Csoporthoz kell benyújtani dupla zárt borítékban, a külső borítékot címezve, feltüntetve a "Városüzemeltetési igazgató-helyettes" jeligét. Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A pályázat benyújtásának határideje:
2011. október 09.
Pályázat elbírálásának határideje: 2011. október 14.
Állás betöltésnek időpontja: 2011. október 19.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Jegyzői Osztály Humánpolitikai Csoportjánál (Pribanics Andrásnál +361 381-1344) telefonon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételeknek megfelelő személy