április 23. kedd, Béla

Újbuda Önkormányzatának jegyzője vezetői asszisztenst keres (2008)

A jelentkezéseket Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani.

Pályázat címe: Újbuda Önkormányzatának jegyzője vezetői asszisztenst keres

Megjelenés dátuma: 2008-09-03

Beadási határidő: 2008-09-26

Pályázatot kiíró: Újbuda Önkormányzatának Jegyzője

Pályázat leírása:

PÁLYÁZAT

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatalának Jegyzője

Vezetői asszisztenst keres

A meghirdető szerv :

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:

Humánszolgálati Igazgatóság Oktatási és Kulturális Osztály vezetői asszisztens határozatlan időre hat hónapos próbaidővel

ˇ magyar állampolgárság,

ˇ büntetlen előélet,

ˇ 9/1995. (II. 3.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 15. pontja szerinti I. besorolási osztályában meghatározott végzettség: egyetemi szintű jogász, közgazdasági, természettudományi, bölcsészettudományi, hittudományi, művészeti felsőoktatásban szerzett szakképzettség; főiskolai szintű pedagógus, hittudományi, művész, közművelődési, közgyűjteményi, államigazgatási felsőoktatásban szerzett szakképzettség; egyetemi vagy főiskolai szintű végzettség és az OKJ szerint: felsőfokú közművelődési, közgyűjteményi szakképesítés.

Feladatai:

- Ellátja az osztályvezető mellett a titkári feladatokat,

- végzi az Oktatási és Kulturális Osztály munkafolyamatainak adminisztrációs tevékenységét,

- egyes ügyekben önálló érdemi ügyintézést végez.

Előnyök az elbírálásnál:

- felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel),

- gépírástudás,

- közigazgatásban vagy közoktatási intézményben szerzett legalább két éves gyakorlat,

- jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,

- magas szintű írásbeli és szóbeli kifejező készség,

- szervezőkészség, ügyfélbarát szemlélet.

A köztisztviselők jogállásáról szóló 1992. évi XXIII. törvény (Ktv.) előírásai szerint.

A jelentkezéseket írásban, szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével), az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve a humánpolitikai szervezethez kell benyújtani dupla zárt borítékban - a külső borítékot az alábbi helyre címezve, a belső zárt, pályázati anyagot tartalmazó borítékon pedig feltüntetve a "Vezetői asszisztens" jeligét. Cím: 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A pályázat beérkezésének határideje: 2008. szeptember 26. 12.00

Pályázat elbírálásának határideje: 2008. október 24.

Állás betöltésnek időpontja: 2008. november 01.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal Humánszolgálati Igazgatóság Oktatási és Kulturális Osztályán (Ihászné Pálfi Katalin 3723-462-es) telefonon.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételeknek megfelelő személy.