április 19. péntek, Emma

Újbudai Szociális Szolgálat állást hirdet fogyatékos személyek nappali csoportvezető beosztásának ellátására

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. június 30.

Újbudai Szociális Szolgálat a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet Újbudai Szociális Szolgálat Fogyatékossággal élők nappali ellátása csoport

fogyatékos személyek nappali ellátása csoportvezető beosztás ellátására.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:

határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:
A vezetői megbízás határozott időre, 2021. június 01. napig szól

A munkavégzés helye:

Budapest, 1119 , Budapest, Fejér Lipót utca 59.

A beosztáshoz tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Halmozottan fogyatékos személyek, valamint- közeljövőben induló csoportban - autizmussal élő személyek nappali ellátásának szervezése, különös tekintettel a terápiás feladatok ellátására 6 éves életkortól. Irányítja az egyéni és kiscsoportos fejlesztést . Együttműködik a kerület gyógypedagógiai ellátását biztosító oktatási intézménnyel ill. szakmai szervezetekkel, Támogató Szolgálattal. Végzi az ellátás adminisztrációs tevékenységével kapcsolatos teendőket, kezeli a KENYSZI-TEVADMIN rendszert . Részt vesz az intézményen belül a nappali ellátási csoportvezetői team munkájában. Részt vesz a statisztikák, beszámolók készítésében.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Főiskola, az 1/2000.SZCSM rendelet 2. sz. melléklet, illetve 3. sz. melléklet ide vonatkozó rendelkezései alapján ,
  • fogyatékos személyek közvetlen ellátásában szerzett - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • büntetlen előélet

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • fogyatékkal élők ellátása szakvizsga,
  • nappali ellátás vezetői - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • gyógypedagógus végzettség
  • civil szervezetekkel való kapcsolatrendszer

Elvárt kompetenciák:

  • Kiváló szintű csoportban való munkavégzés iránti elkötelezettség,
  • Kiváló szintű konfliktuskezelési, alkalmazkodási és együttműködési képesség,
  • Kiváló szintű empátia fogyatékos személyek és hozzátartozóik problémáinak kezelésében,
  • Kiváló szintű kapcsolattartási képesség fogyatékos személyek hozzátartozóival,
  • Kiváló szintű kiegyensúlyozottság,
  • Kiváló szintű pontosság az adminisztrációs tevékenységben,

Előnyt jelentő kompetenciák:

  • stabil értékrend
  • proaktiv gondolkodás, rendszerszemlélet
  • vezetői képességek fejlesztésére irányuló tanfolyami végzettségek

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • önéletrajz, motivációs levél, iskolai végzettséget igazoló oklevél másolat

A beosztás betölthetőségének időpontja:

A beosztás legkorábban 2018. július 6. napjától tölthető be.

A pályázatok benyújtásának módja:

  • Elektronikus úton Szepesfalvyné Magassy Márta Intézményvezető Asszony részére a munkaugy@uszosz.ujbuda.hu e-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. július 2.