április 18. csütörtök, Andrea, Ilma

Újbudai Szociális Szolgálat pályázatot hirdet gazdasági-költségvetési ügyintéző munkakör betöltésére

A pályázatok benyújtásának módja: elektronikus úton Török Ildikó részére az allaspalyazat@uszosz.ujbuda.hu e-mail címre.

Beadási határidő: 2012-07-27

Pályázatot kiíró: Újbudai Szociális Szolgálat

Pályázat leírása:

Újbudai Szociális Szolgálat

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján pályázatot hirdet gazdasági-költségvetési ügyintéző munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama: határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

A munkavégzés helye: Budapest, 1119 XI. kerület, Keveháza utca 6.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:
Közreműködés a költségvetés és a gazdasági események megtervezésében, az adatszolgáltatások határidőben történő elvégzésében. Feladata pénzügyi folyamatok figyelemmel kísérése, előirányzat-felhasználás, kötelezettségvállalás folyamatainak működtetése az intézményvezetővel együtt, a normatíva igénylések és elszámolások SzocioNet-ben rögzítettek szerinti ellenőrzése, megküldése a fenntartónak, kapcsolattartás az önállóan gazdálkodó intézménnyel, analitikus nyilvántartások vezetése, folyamatos egyeztetés a munkaügyi/HR referenssel
Illetmény és juttatások:
Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:
-         Emelt szintű szakképesítés, költségvetési/gazdálkodási ügyintéző,
-         költségvetési intézménynél szerzett - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
-         Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások),
-         B kategóriás jogosítvány,
-         büntetlen előélet igazolása, cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:
-         Főiskola, pénzügyi/számviteli,
-         szociális intézményben szerzett - legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,

Elvárt kompetenciák:
-         Kiváló szintű áttekintő készség,
-         Kiváló szintű képesség a határidők betartásában,
-         Kiváló szintű önálló munkavégző képesség (helyzetfelismerés),
-         Jó szintű együttműködési képesség,
-         Jó szintű elkötelezettség az intézményi célok iránt,

Előnyt jelentő kompetenciák:
-         Jó szintű gyakorlat projektek pénzügyi tervezésében és megvalósításában

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:
-         önéletrajz, iskolai végzettségek igazolása, motivációs levél, büntetlen előélet igazolása
A munkakör betölthetőségének időpontja:
A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2012. július 27.

A pályázatok benyújtásának módja:
-         Elektronikus úton Török Ildikó részére az allaspalyazat@uszosz.ujbuda.hu  E-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának módja, rendje:
3 fős bizottság hallgatja meg a hiánytalan és releváns jelentkezést beküldőket.

Pályázat célközönsége: Minden, a pályázatban leírt feltételnek megfelelő személy