április 25. csütörtök, Márk

Az Újbudai Idősek Háza BÉR, MUNKAÜGYI ÜGYINTÉZŐ, ADMINISZTRÁTORT keres

2017március0816:00
2017március2818:00

A pályázat benyújtási határideje: 2017. március 28.

Az ÚJBUDAI IDŐSEK HÁZA

1115 Budapest, Fraknó u. 7.

az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

bér, munkaügyi ügyintéző, adminisztrátor

A közalkalmazotti jogviszony időtartalma:

határozott idejű az álláshelyen lévő munkatárs GYED- ig tartó közalkalmazotti jogviszony

Pályázati feltételek:

- Középfokú képesítés, bér, személyügyi,

- Költségvetési szervnél– legalább 1-3 év szakmai tapasztalattal,

- Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások)

- Magyar állampolgárság,

- Egészségügyi alkalmasság

- büntetlen előélet

Pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

- Emelt szintű szakképesítés, bér, személyügyi ügyintéző

- ECDL

Pályázathoz benyújtandó iratok, igazolások:

  • részletes szakmai önéletrajz,
  • végzettséget, képzettséget igazoló okiratok másolata,
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Krausz Sándorné nyújt a 36-70/669 telefonszámon.