április 18. csütörtök, Andrea, Ilma

Az Újbudai Szociális Szolgálat intézményvezető-helyettest keres

2016július1816:00
2016augusztus2518:00

A pályázat benyújtásának határideje: 2016. augusztus 25.

Újbudai Szociális Szolgálat

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

intézményvezető-helyettes (magasabb vezető) munkakör betöltésére.

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A vezetői megbízás időtartama:
A vezetői megbízás határozott időre, 3 év-ig szól.

A munkavégzés helye:
Budapest, 1119 Budapest, Keveháza utca 6.

A munkakörbe tartozó, illetve a vezetői megbízással járó lényeges feladatok:

Az intézmény irányításában, ellenőrzésében való részvétel, különös tekintettel az idősek nappali ellátására, demens személyek nappali ellátására, az étkeztetésre, valamint az önkéntesek szervezésére, pályázati projektekben való szakmai részvétel szervezésére.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

  • Főiskola, szociális szakvizsga, az 1/2000 SZCSM rendelet 3.sz.mell. 2.,6. vagy 8. pontja szerint,
  • Idősek ellátásában szerzett - Legalább 3-5 év vezetői tapasztalat,
  • Gyakorlott szintű MS Office (irodai alkalmazások),
  • Büntetlen előélet
  • Cselekvőképesség

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • Egyetem, mentálhigiénés felsőfokú végzettség,
  • Idősek, demens és/vagy fogyatékkal élők ellátásában szerzett - Legalább 3-5 év vezetői tapasztalat,
  • Tevadmin-Kenyszi rendszer ismerete - Legalább 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • Más szociális intézmény ill. szakember ajánlása
  • Egyéb gerontológiai szakképzettség vagy tanfolyami végzettség
  • Vezetői ismeretek

Elvárt kompetenciák:

  • Kiváló szintű vezetői képességek,

Előnyt jelentő kompetenciák:

  • Kiváló szintű proaktív gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Kiváló szintű szervezőkészség
  • Kiváló szintű csoportban való munkavégzés készsége
  • Kiváló szintű konfliktuskezelési és problémamegoldó képesség

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • Rövid távú helyzetelemzés és vezetői koncepció, szervezet- és szolgáltatásfejlesztési elképzelések
  • Erkölcsi bizonyítvány, iskolai végzettséget és szakképzettséget igazoló oklevél
  • Motivációs levél
  • Pályázat benyújtása elektronikus úton a pályázott pozíció megjelölésével

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje:
2016. augusztus 25.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Szepesfalvyné Magassy Márta intézményvezető nyújt, a 06-1-203-1327 -os telefonszámon.

A pályázatok benyújtásának módja:

A pályázat elbírálásának határideje:
2016. augusztus 29.

A pályázati kiírás további közzétételének helye, ideje:

  • Újbuda Önkormányzat honlap - 2016. július 17.
  • Újbuda Prizma - 2016. július 17.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

Az intézmény Budapest XI. kerületi szociális feladatellátást biztosít a házi segítségnyújtás, jelzőrendszeres házi segítségnyújtás, idősek és demensek nappali ellátása, támogató szolgálat, fogyatékos személyek nappali ellátása és a szociális étkeztetés területén.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2016. július 17.

A pályázati kiírás közzétevője a Nemzeti Közigazgatási Intézet (NKI). A pályázati kiírás a munkáltató által az NKI részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.