április 19. péntek, Emma

Az Újbudai Szociális Szolgálat terápiás/szociális munkatársat keres

2022május1113:15
2022június3018:00

A pályázat benyújtásának határideje: 2022. június 30.

Újbudai Szociális Szolgálat

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. § alapján

pályázatot hirdet

terápiás/szociális munkatárs pszichiátriai betegek nappali intézményében

munkakör betöltésére

A közalkalmazotti jogviszony időtartama:
határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony

Foglalkoztatás jellege:
Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:
Budapest, 1119 Fejér Lipót u. 59.

A munkakörhöz tartozó lényeges feladatok:

A pszichiátriai ellátottak állapotának megfelelő terápia, gondozás és önkiszolgálás megvalósításához szükséges fejlesztés tervezése, megvalósítása. Szakmai irányelvekhez igazodva egyéni fejlesztési – gondozási terv készítése, értékelése, korrekciója, az ellátottak habilitációjában terápiás és rekreációs foglalkozásain való részvétel.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Plusz juttatásként: béren kívüli juttatás, önkormányzati szakmai pótlék, újbudai pótlék.

Pályázati feltételek:

  • Felsőfokú végzettség, 1/2000: SzCsM. rendelet 2-3 sz. mellékletében fenti munkakörhöz megjelölt végzettségek, kiegészítő szabályokkal,
  • Pszichiátriai ellátásban szerzett 1-3 év szakmai tapasztalat,
  • Felhasználói szintű levelező rendszerek ismerete

Elvárt kompetenciák:

  • Kiváló szintű együttműködési képesség, team-munkában való részvétel,
  • Kiváló szintű önállóság,

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

szakmai önéletrajz, végzettséget igazoló okiratok, erkölcsi bizonyítvány

A munkakör betölthetőségének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje:
2022. június 30.

A pályázatok benyújtásának módja:

Elektronikus úton Mátics Katalin intézményvezető részére a munkaugy@uszosz.ujbuda.hu e-mail címen keresztül

A pályázat elbírálásának határideje:
2022. július 07.