április 20. szombat, Tivadar

BUDAPEST FŐVÁROS XI. KERÜLET ÚJBUDAI POLGÁRMESTERI HIVATAL JEGYZŐJE ÁLLATVÉDELMI ÜGYINTÉZŐI MUNKAKÖRBE MUNKATÁRSAT KERES

2023február0610:00
2023február2011:45

A pályázat beérkezésének határideje: 2023. február 20.

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Hatósági Igazgatóság, Igazgatási Osztály, Igazgatási Csoport állatvédelmi ügyintéző, heti 20 órás részmunkaidővel, határozatlan időre, hat hónapos próbaidővel.

· magyar állampolgárság,

· büntetlen előélet,

· cselekvőképesség,

Képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 24. pontja alapján az I. besorolási osztályban: Felsőoktatásban szerzett közszolgálati, jogi, műszaki, gazdaságtudományi, pedagógus, hittudományi, andragógus, művelődésszervező szakképzettség.

Feladatai:

· Részt vesz a kerületi állatvédelmi koncepció kidolgozásában.

· Ellátja a koncepcióval összefüggő feladatokat, adminisztrációt, valamint kapcsolatot tart a koncepcióban közreműködő szervezetekkel.

· Részt vesz a kerületben bevezetett ivartalanítási program lebonyolításában.

· Közreműködik a kóbor állat tulajdonjogának átruházásával, végleges elhelyezésével kapcsolatos teendőkben.

· Kapcsolatot tart az önkormányzattal, hivatallal szerződött kerületi állatorvosokkal.

· Részt vesz a kerületben tartandó ebösszeírási feladatok ellátásában.

· állatmenhelyen, állatvédelem területén szerzett tapasztalat,

· államigazgatásban szerzett szakmai gyakorlat,

· jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,

· magas szintű írásbeli kifejező készség,

· kiemelt szintű számítógépes ismeretek (word, excel, internetes böngészők ismerete).

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket:

· e-mailben, szakmai önéletrajzzal, (a 87/2019. (IV.23.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint),

· az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával,

· három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.

· hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik, kezelhetik, Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “ÁLLATVÉDELMI ÜGYINTÉZŐ” jeligére.

Pályázat elbírálásának határideje: 2023. február 28 .

Állás betöltésnek várható időpontja: 2023. március 01.

A pályázatok elbírálásáról bizottság dönt. A munkáltató fenntartja magának a pályázati eljárás eredménytelenné nyilvánításának jogát. Az álláspályázatra jelentkezők részére szóló adatvédelmi tájékoztató és folyamatleírás a www.ujbuda.hu oldalon megtekinthető.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Humánpolitikai Csoportjánál (dr. Vári - Timár Zsanett: +36 70 6847185) telefonon a munkakör betöltésével kapcsolatban. Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Hatósági Igazgatóság Igazgatási Osztály Igazgatási Csoport (dr. Kósa Marianna: +36 1 3723416) telefonon a munkakör szakmai feladatrendszerével kapcsolatban.