Közigazgatás

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának honlapja
A+   A-
április 27. szombat, Zita

Újbuda Jegyzője BIRTOKVÉDELMI ÜGYINTÉZŐT keres

2023július2608:00
2023augusztus2218:00

A pályázat beérkezésének határideje: 2023. augusztus 22.

A Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Jegyzője

birtokvédelmi ügyintézői munkakörbe munkatársat keres

A meghirdető szerv:
Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás
: Hatósági Igazgatóság, Igazgatási Osztály, Hagyatéki és Birtokvédelmi Csoport, birtokvédelmi ügyintéző, teljes munkaidővel, határozatlan időre, hat hónapos próbaidővel

Alkalmazási feltételek és szakmai követelmények:

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • vagyonnyilatkozat tételi kötelezettség vállalása

Képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 14. pontjában az I. besorolási osztályban: Felsőoktatásban szerzett közszolgálati, gazdaságtudományi, természettudományi, bölcsészettudományi, társadalomtudományi, hittudományi, jogi, műszaki szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és informatikai, ügyviteli, közgazdasági, közszolgálati, jogi szakképesítés, vagy kormányablak ügyintézői vizsga.

Feladatai:

  • jegyzői hatáskörbe tartozó birtokvédelmi ügyekben beadott kérelmek alapján a birtokvédelmi eljárás lefolytatása,
  • ellenérdekű fél nyilatkozatának bekérése,
  • felek által előterjesztett bizonyítékok mérlegelése,
  • szükség szerint helyszíni szemle tartása,
  • határozat készítése, a birtokvédelmi határozatok végrehajtása.
  • jogorvoslati kérelem esetén az iratanyag felterjesztése,
  • ügyfélfogadás során az ügyfelek tájékoztatása jogaikról, kötelezettségeikről.

Előnyök az elbírálásnál:

  • birtokvédelmi ügyintézői munkakörben szerzett tapasztalat,
  • mediátori végzettség,
  • közigazgatási szakvizsga,
  • közszolgálati végzettség,
  • államigazgatásban szerzett szakmai gyakorlat,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • magas szintű írásbeli kifejező készség,
  • kiemelt szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

Amit kínálunk:

  • cafeteria évben br. 460.500,- Ft;
  • kerékpárral munkába járás támogatása;
  • 39/2010. (II.26.) Korm. rendelet szerinti utazási költségtérítés;
  • távmunkavégzési lehetőség,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkahely;
  • Illetmény és egyéb juttatás: A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján. Illetményalap: 68.000,- Ft, illetménykiegészítés 40%.

Illetmény és egyéb juttatás:

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket

  • e-mailben, fényképes szakmai önéletrajzzal (a 87/2019. (IV.23.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint),
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával,
  • hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezelhetik,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “Birtokvédelmi ügyintéző” jeligére.

A pályázat elbírálásának határideje: 2023. szeptember 1.

Az állás betöltésének időpontja: 2023. szeptember 4.

A pályázatok elbírálásáról bizottság dönt. A munkáltató fenntartja magának a pályázati eljárás eredménytelenné nyilvánításának jogát.

Az álláspályázatokra jelentkezők részére szóló adatvédelmi tájékoztató és folyamatleírás a www.ujbuda.hu oldalon megtekinthető.

Érdeklődni lehet:

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Humánpolitikai Csoportjánál (dr. Vári - Timár Zsanett: +36 70 6847185) telefonon a munkakör betöltésével kapcsolatban.

Továbbá Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Hatósági Igazgatóság Igazgatási Osztályán (dr. Rávai Viktória: +36 1 3724695) telefonon a munkakör szakmai feltételeivel kapcsolatban.