április 27. szombat, Zita

Újbuda Jegyzője KÖZÉTKEZTETÉSI ÜGYINTÉZŐT keres

2024január0509:30
2024január1918:00

A pályázat beérkezésének határideje: 2024. január 19.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Jegyzője

KÖZÉTKEZTETÉSI ügyintézőt keres

A meghirdető szerv:
Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:
Szociális és Egészségügyi Osztály,

   Intézményfelügyeleti és Közétkeztetési Csoport,

   1 fő közétkeztetési ügyintéző,

   határozatlan időre, teljes munkaidő, hat hónapos próbaidővel

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség

Képesítési előírás:

  • a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet I. számú mellékletének 9. pontja szerint, az I. besorolási osztályban: Felsőoktatásban szerzett közszolgálati, gazdaságtudományi, társadalomtudományi, jogi, bölcsészettudományi, orvos és egészségtudományi, hittudományi, pedagógus szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és szociális szakmacsoportba tartozó szakképesítés, vagy gyámügyi, vagy gyermekvédelmi, vagy szociális területen szerzett gyakorlat és/vagy
  • a 37/2014. (IV. 30.) EMMI rendeletben foglaltak figyelembevételével: élelmezésvezető szakképesítés, vagy vendéglátó ipari vagy élelmiszeripari felsőfokú végzettség és legalább öt éves, a közétkeztetési szolgáltatás nyújtásában - ideértve a tápanyagszámítást, étrend-és étlaptervezést – való dokumentált jártasság, vagy dietetikus szakképesítés

Ellátandó feladatok:

  • Az újbudai közétkeztetés/étkeztetés feladatainak figyelemmel kísérése és koordinálása.
  • Az újbudai közétkeztetés/étkeztetés adminisztratív feladatainak ellátása.
  • A főzőkonyhák és tálalókonyhák látogatása és ellenőrzése.
  • Kapcsolattartás az ellátottakkal és az érintett köznevelési, bölcsődei és szociális intézményekkel.
  • Kapcsolattartás társosztályokkal és az ÚJBUDA GAMESZ Élelmezési Csoportjával.
  • A közétkeztetéshez kapcsolódó panaszok kivizsgálása.

Előnyök az elbírálásnál:

  • dietetikus végzettség;
  • a közétkeztetési feladatok ellátásában szerzett tapasztalat;
  • közigazgatásban szerzett gyakorlat,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • önálló munkavégzési képesség,
  • magas szintű írásbeli kifejező készség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel),
  • közigazgatási szakvizsga.

Amit kínálunk:

  • Illetmény és egyéb juttatás: A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testületének a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján. Illetményalap: 75.000,- Ft, illetménykiegészítés 40%,
  • cafeteria
  • heti 1 munkanap távmunkavégzési lehetőség;
  • kerékpárral történő munkába járás támogatása;
  • 39/2010. (II.26.) Korm. rendelet szerinti utazási költségtérítés;
  • támogató csapat, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkahely.

A jelentkezéseket

  • e-mailben, fényképes szakmai önéletrajzzal (a közszolgálati személyügyi nyilvántartásra és statisztikai adatgyűjtésre, a közszolgálati alkalmazottak és a munkavállalók személyi irataira vonatkozó szabályokról, valamint a kormányzati igazgatási szervek álláshelyeinek nyilvántartásáról szóló 87/2019. (IV.23.) Korm. rendelet 1. melléklete szerint)
  • hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik, kezelhetik,
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával,
  • nyilatkozat a büntetlen előéletről

csatolásával a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni
“közétkeztetési ügyintéző” jeligére

A pályázat beérkezésének határideje:
2024. január 19.

Pályázat elbírálásának határideje: 2024. január 25.

Állás betöltésének várható időpontja: 2024. február 1.

A pályázatok elbírálásáról bizottság dönt. Az álláshirdetésre megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk. A munkáltató fenntartja magának a a pályázati eljárás eredménytelenné nyilvánításának jogát.

Az álláspályázatokra jelentkezők részére szóló adatvédelmi tájékoztató és folyamatleírás a www.ujbuda.hu oldalon megtekinthető.

A Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Szociális és Egészségügyi Osztályánál Petra Tünde +3613723410 telefonszámon a munkakör szakmai feladatrendszerével kapcsolatban és a Humánpolitikai Csoportnál Ivády Marianna: +36-70-684-7395 telefonszámon a munkakör betöltésével kapcsolatban.