Közigazgatás

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának honlapja
A+   A-
augusztus 15. csütörtök, Mária

Újbuda Jegyzője LAKÁS-ÉS HELYISÉGGAZDÁLKODÁSI PÉNZÜGYI ÜGYINTÉZŐt keres

2024augusztus1311:15
2024szeptember1323:45

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzője Lakás-és Helyiséggazdálkodási Pénzügyi ügyintézőt keres

A pályázat beérkezésének határideje: 2024. szeptember 13.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzője

Lakás-és Helyiséggazdálkodási Pénzügyi ügyintézőt keres

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Lakás- és Helyiséggazdálkodási Osztály, Lakás- és Helyiséggazdálkodási Pénzügyi Csoport

Lakás- és helyiséggazdálkodási pénzügyi ügyintéző

határozatlan időre, teljes munkaidőben, hat hónapos próbaidővel

Alkalmazási feltételek és szakmai követelmények:

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • Képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 20. pontja szerint: Gazdasági és üzemeltetési feladatkör az besorolási osztályban. Felsőoktatásban szerzett műszaki, közszolgálati, jogi, építész, gazdaságtudományi szakképzettség.

Feladatai:

  • ingatlanbérbeadásból származó bevételek tételes könyvelése a Lakás- és Helyiséggazdálkodási Integrált Pénzügyi Rendszerben;
  • ingatlanbérbeadásról szóló számlák elkészítése;
  • követelések és kötelezettségvállalások nyilvántartásának vezetése, rögzítése és kezelése a Titán Integrált Pénzügyi Rendszerben;
  • hátralékokkal kapcsolatos ügyintézés, hátralékkezelés, jogi behajtások előkészítése;
  • pályázati előlegek, óvadékszámla kezelése;
  • havi-, negyedéves- és éves zárások, feladások elkészítése;
  • kapcsolattartás a Számviteli csoporttal;
  • éves pénzügyi leltár elkészítése;
  • banki tételek azonosítása;
  • közüzemi díjak továbbszámlázása;
  • bejövő számlák kezelése (érkeztetés, rögzítés, kontírozás, utalás);
  • közreműködés a szervezeti egység munkájában

Előnyök az elbírálásnál:

  • közigazgatásban (önkormányzatnál, illetve költségvetési szervnél) gazdálkodási, pénzügyi munkaterületen szerzett szakmai gyakorlat;
  • lakás- és helyiséggazdálkodással kapcsolatos gazdálkodási ismeretek;
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel), pénzügyi integrált rendszer ismerete;
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség;
  • magas szintű írásbeli kifejező készség;
  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség.

Illetmény és egyéb juttatás:

  • Illetmény és egyéb juttatás: A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testületének a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján. Illetményalap: 75.000,- Ft, illetménykiegészítés 40%,
  • cafeteria 2024. évben br. 375.000,- Ft
  • heti 1 munkanap távmunkavégzési lehetőség visszavonásig;
  • kerékpárral történő munkába járás támogatása;
  • 39/2010. (II.26.) Korm. rendelet szerinti utazási költségtérítés;
  • támogató csapat, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkahely.

A jelentkezéseket

  • e-mailben, fényképes szakmai önéletrajzzal (a 87/2019. (IV.23.) Korm. rendelet 1. melléklete szerint),
  • hozzájáruló nyilatkozattal, hogy a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezeljék,
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “Lakás- és helyiséggazdálkodási pénzügyi ügyintéző” jeligére.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024. szeptember 23.

Az állás betöltésének időpontja: 2024. október 01.

A pályázatok elbírálásáról bizottság dönt. A munkáltató fenntartja magának a pályázati eljárás eredménytelenné nyilvánításának jogát.

Az álláspályázatokra jelentkezők részére szóló adatvédelmi tájékoztató és folyamatleírás a www.ujbuda.hu oldalon megtekinthető.

Érdeklődni lehet:

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Humánpolitikai Csoportjánál (Ivády Marianna: +36-70-684-7395) telefonon a munkakör betöltésével kapcsolatban.

Továbbá Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Lakás- és Helyiséggazdálkodási Osztályán (Hománé Bederna Szilvia: +36-1-381-1373) telefonon a munkakör szakmai feltételeivel kapcsolatban.

Budapest, 2024. augusztus 08.