április 28. vasárnap, Valéria

Újbuda Jegyzője LAKÁSÜGYI ÜGYINTÉZŐT keres

2015május2408:30
2015június2418:00

A pályázat beérkezésének határideje: 2015. június 07.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzője Lakásügyi ügyintézőt keres

A meghirdető szerv:
Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:
Pénzügyi és Költségvetési Igazgatóság Lakásgazdálkodási Osztály, Lakásügyi ügyintéző határozatlan időre hat hónapos próbaidővel

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • képesítési előírás a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet I. sz. mellékletének 15. pontja alapján: a) az építésfelügyeleti ellenőrzési tevékenységet, az építésügyi és építésfelügyeleti hatósági ügyek döntésre való szakmai előkészítését, a döntés meghozatalát, végrehajtását ellátó köztisztviselő és kormánytisztviselő képesítési követelménye:

aa) egyetemi szintű építészmérnöki vagy építőmérnöki (magasépítő területen szerkezetépítő szakirány) szakképzettség, főiskolai szintű magasépítő üzemmérnöki, építészmérnöki, építőmérnöki (magasépítő területen szerkezetépítő szakirány) vagy városgazdasági üzemmérnöki (ezzel egyenértékű településmérnöki) szakképzettség vagy ezekkel egyenértékűnek elismert szakképzettség, vagy

ab) alapképzésben szerzett építész, épületszerkezeti konstruktőr vagy magasépítési szakirányán szerzett szakképzettség, mesterfokozatú képzésben szerzett tervező építészmérnöki, szerkezettervező építészmérnöki szakképzettség, osztatlan képzésben szerzett építész szakképzettség vagy ezekkel egyenértékűnek elismert szakképzettség.

Feladatai

  • Ellátja az önkormányzati tulajdonú épületek és lakások műszaki jellegű kezelési feladatait: rendszeres állapot felmérést végez, kivizsgálja az emberi életet közvetlenül veszélyeztető műszaki problémákat, intézkedik a veszély megszüntetéséről.
  • Előkészíti az önkormányzati felújítási pályázat kiírását, és elbírálását, ellenőrzi annak végrehajtását.
  • Ellenőrzi a műszaki feladatokkal megbízott szervezet által elvégzett munkákat, részt vesz a műszaki átadás-átvételeken.
  • Előkészíti a statikai-, talajmechanikai-, faanyagvédelmi-, zaj-, stb. szakvélemények megrendeléseit a szakvélemények kiértékelése után megteszi a szükséges intézkedéseket.
  • Előkészíti a kötelező határozatokban elrendelt műszaki intézkedéseket.
  • Előkészíti az éves felújítási és karbantartási előirányzatok tervjavaslatait.
  • Előkészíti a tulajdonosi hozzájárulási kérelmek bizottsági előterjesztéseit (emeletráépítés, tetőtér beépítés, lakásmegosztás, toldalékkal való bővítés, ideiglenes vagy végleges melléképületek létrehozása, épületek homlokzati megjelenését lényegesen befolyásoló építési munkák, építési engedélyhez nem kötött munkák esetében komfortosságot növelő korszerűsítés.
  • Elkészíti a bérbeszámítási kérelmek bizottsági előterjesztéseit és bérlőkkel történő megállapodásokat.
  • Átveszi és nyilvántartja a megüresedő lakásokat, véleményezi azok műszaki állapotát, a szükséges munkákat egyeztetés követően megrendeli.

  • államigazgatásban szerzett , lakásgazdálkodásban szerzett szakmai gyakorlat,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • magas szintű írásbeli kifejező készség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel,)
  • lakás- és helyiséggazdálkodással kapcsolatos gazdálkodási ismeretek.

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket

  • e-mailben, Europass formátumú szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
  • hozzájáruló nyilatkozattal, hogy a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezeljék.
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “Lakásügyi ügyintéző” jeligére.

A pályázat beérkezésének határideje:
2015. június 07.

A pályázat elbírálásának határideje: 2015. június 19.

Az állás betöltésének időpontja: 2015. június 22.

A Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Pénzügyi és Költségvetési Igazgatóság, Lakásgazdálkodási Osztályán (Mozsár Beatrix: 06/1/381-1384) és a Humánpolitikai Csoportnál