április 20. szombat, Tivadar

Újbuda Jegyzője NÖVÉNYVÉDELMI ÜGYINTÉZŐT keres

2015október1508:30
2015október2818:00

A pályázat beérkezésének határideje: 2015. október 28.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzője

Növényvédelmi ügyintéző munkatársat keres

A meghirdető szerv:
Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:

Környezetvédelmi Osztály, Növényvédelmi ügyintéző, határozatlan időre, hat hónapos próbaidővel

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • vagyonnyilatkozati eljárás lefolytatása,
  • képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 26. pontjában az I. besorolási osztályban: Az I. besorolási osztályban: Felsőoktatásban szerzett jogi, közszolgálati, gazdaságtudományi, pedagógus, tanár, természettudományi, agrár, műszaki, természetvédelmi szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és környezetgazdálkodási, környezetmérnöki, vízépítőmérnöki, vegyészmérnöki, biomérnöki, környezettudományi, természetvédelmi szakképzettség.

Feladatai:

  • Lefolytatja a növényvédelmi hatósági eljárásokat (közterületi és ingatlanon belüli fakivágás iránti kérelmek vagy csonkolással kapcsolatos hatósági ügyek ellátása, fapótlás és zöldfelület kialakításának előírása, építéshatósági engedélyek zöldfelületi munkarészeinek szakmai véleményezése, kertépítészeti engedélyezési tervek vizsgálata),
  • Ügyfélfogadáskor felvilágosítást nyújt az érdeklődők részére,
  • Szervezeten belüli levelezéseket folytat, beszámolókat, tájékoztató tervezeteket készít,
  • Lefolytatja a kötelezési eljárásokat és kezeli a közérdekű bejelentéseket, panaszokat.

  • Közigazgatási hatósági eljárásban szerzett legalább 3 éves tapasztalat,
  • Növényvédelmi hatósági eljárásokban szerzett szakmai tapasztalat,
  • Kertészmérnök, tájépítészmérnök, agrármérnök, növényorvos, erdőmérnök végzettség,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • Magas szintű írásbeli kifejező készség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel).

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket:

  • e-mailben, europass formátumú szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával.
  • hozzájáruló nyilatkozat, hogy a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezeljék.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “Növényvédelmi ügyintéző” jeligére.

A pályázat beérkezésének határideje:
2015. október 28.

Pályázat elbírálásának határideje: 2015. november 04.

Állás betöltésnek várható időpontja: 2015. november 05.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Humánpolitikai Csoportnál (Sepsei Nándorné 06 1 3811-344) telefonon.

Budapest, 2015. október 13.