Közigazgatás

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának honlapja
A+   A-
augusztus 9. péntek, Emőd

Újbuda Jegyzője programkoordinációs ügyintézői munkatársat keres

2024augusztus0510:15
2024augusztus2018:00

A pályázat beérkezésének határideje: 2024. augusztus 20.

A Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Jegyzője

programkoordinációs ügyintézői munkakörbe munkatársat keres

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Jegyzői Igazgatóság, Programkoordinációs Osztály, Programkoordinációs Csoport, programkoordinációs ügyintéző, teljes munkaidővel, határozatlan időre, hat hónapos próbaidővel

Alkalmazási feltételek és szakmai követelmények:

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség
  • vagyonnyilatkozat tételi kötelezettség vállalása
  • Képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 29. pontjában az I. besorolási osztályban: Felsőoktatásban szerzett bölcsészettudományi, társadalomtudományi, közszolgálati, gazdaságtudományi, pedagógus, hittudományi, andragógus, művelődésszervező szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és andragógus, művelődésszervező felsőfokú szakképesítés.

Feladatai:

  • Civil szervezetek részére kiírásra kerülő pályázati eljárás teljeskörű lebonyolítása (pályázatok feldolgozása, szerződéskötések, civil szervezetekkel történő folyamatos kapcsolattartás stb.).
  • Egyedi támogatások ügyintézése.
  • Elszámolások ellenőrzése, azok elfogadásra történő előkészítése, nyilvántartások vezetése.
  • A Programkoordinációs Csoport hatáskörébe tartozó rendezvények/programok szervezése, lebonyolítása, kiemelten az esélyegyenlőségi és családbarát programokra, a munkafolyamat során megrendelések, szerződések írása, egyeztetés az előadókkal, fellépőkkel, szolgáltatókkal.
  • Pályázati lehetőségek figyelése (rendezvények, programszervezési témakörben), szükség esetén pályázatok írása a Programkoordinációs Osztály munkatársaival együttműködve.
  • Egyedi esetekben közreműködés a Programkoordinációs Osztály egyéb rendezvényeinek, feladatainak lebonyolításában, elvégzésében, ami esetenként hétvégi, munkaidőn túli elfoglaltsággal is járhat.
  • Feladataihoz kapcsolódó bizottsági, testületi előterjesztések írása.
  • A Kulturális és Köznevelési Bizottság titkárának helyettesítése (bizottsági anyagok kiküldése, bizottsági ülésen történő részvétel, határozatok írása, jegyzőkönyv írása stb.).

Előnyök az elbírálásnál:

  • államigazgatásban szerzett szakmai gyakorlat,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • magas szintű írásbeli kifejező készség,
  • kiemelt szintű számítógépes ismeretek (word, excel),
  • pályázati eljárások során szerzett szakmai gyakorlat,
  • rendezvényszervezési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Illetmény és egyéb juttatás: A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testületének a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján. Illetményalap: 75.000,- Ft, illetménykiegészítés 40%,
  • cafeteria 2024. évben br. 375.000,- Ft
  • heti 1 munkanap távmunkavégzési lehetőség;
  • kerékpárral történő munkába járás támogatása;
  • 39/2010. (II.26.) Korm. rendelet szerinti utazási költségtérítés;
  • támogató csapat, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
  • tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkahely.

A jelentkezéseket

  • e-mailben, fényképes szakmai önéletrajzzal (a 87/2019. (IV.23.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint),
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával,
  • hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik, kezelhetik,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “Programkoordinációs ügyintéző ” jeligére.

A pályázat elbírálásának határideje: 2024. szeptember 1.

Az állás betöltésének időpontja: 2024. szeptember 5.

A pályázatok elbírálásáról bizottság dönt. A munkáltató fenntartja magának a pályázati eljárás eredménytelenné nyilvánításának jogát. Az álláspályázatokra jelentkezők részére szóló adatvédelmi tájékoztató és folyamatleírás a www.ujbuda.hu oldalon megtekinthető.

Érdeklődni lehet:

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Humánpolitikai Csoportjánál (Hülber Judit: +36 70 684 7386) telefonon a munkakör betöltésével kapcsolatban.

Továbbá Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Jegyzői Igazgatóság Programkoordinációs Osztályán (Hubicsák-Gódor Ildikó: +36 1 372 3469) telefonon a munkakör szakmai feltételeivel kapcsolatban.