Közigazgatás

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának honlapja
A+   A-
április 18. csütörtök, Andrea, Ilma

Újbuda Jegyzője VAGYONNYILVÁNTARTÁSI ÜGYINTÉZŐT keres

2016december1511:15
2017január0818:00

A pályázat beérkezésének határideje: 2017. január 8.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Jegyzője

Vagyonnyilvántartási Ügyintézőt keres

A meghirdető szerv:
Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:
Városgazdálkodási Igazgatóság, Vagyongazdálkodási Osztály

1 fő vagyonnyilvántartási ügyintéző, határozatlan időre hat hónapos próbaidővel

Alkalmazási feltételek és szakmai követelmények:

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,
    • képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet I. számú mellékletének pontjában az I. besorolási osztályban: felsőoktatásban szerzett műszaki, közszolgálati, jogi, építész, gazdaságtudományi, szakképzettség,
    • felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel)

Feladatai:

  • vezeti és karbantartja az önkormányzati ingatlanvagyont nyilvántartó rendszert (változások átvezetése, értékcsökkenések és értékhelyesbítések meghatározása és rögzítése, adategyezőség ellenőrzése és adathelyesbítések elvégzése, stb.);
  • kezeli a nyilvántartás alapját képező dokumentációt,
  • jelentést készít a változásokról; teljesíti a jogszabályokban előírt kötelező adatszolgáltatást, és az egyéb adatszolgáltatásokat;
  • karbantartja a „Társasház – Épület – Bérlemény” (EP11) rendszert;
  • nyilvántartja a haszonbérleti szerződéseket, a haszonbérlők adataiban történő változásokat folyamatosan átvezeti;
  • előkészíti a leltározáshoz szükséges dokumentációt,
  • egyeztet a nyilvántartáshoz adatot szolgáltató szervezeti egységekkel és külső szervezetekkel

Előnyök az elbírálásnál:

  • gazdaságtudományi, számviteli, iformatikai vagy jogi végzettség,
  • rendszeradminisztrációban szerzett szakmai gyakorlat,
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • magas szintű írásbeli kifejező készség

Illetmény és egyéb juttatás:

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket

  • e-mailben, fényképes szakmai önéletrajz (a 45/2012. (III.20.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint),
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával,
  • hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik, kezelhetik

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “vagyonnyilvántartási ügyintéző” jeligére.

A pályázat beérkezésének határideje:
2017. január 8.

Pályázat elbírálásának határideje: 2017. január 13.

Állás betöltésnek várható időpontja: 2017. január 16.

A pályázatok elbírálásáról bizottság dönt.

Az álláshirdetésre megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Érdeklődni lehet:

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal a Humánpolitikai Csoportjánál (Sepsei Nándornénál – 06/1-381-1344) telefonon.

Kelt: Budapest, 2016. december 09.