április 20. szombat, Tivadar

Újbuda Jegyzője VÁROSRENDEZÉSI ÉS VÁROSFEJLESZTÉSI ÜGYINTÉZŐT keres

2015október1416:30
2015november0300:00

A pályázat beérkezésének határideje: 2015. november 02.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzője

Városrendezési és városfejlesztési ügyintézőt keres

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Főépítész Iroda,

építész vagy városrendező határozatlan időre hat hónapos próbaidővel

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet I. sz. mellékletének 32. pontja szerint az I. besorolási osztályban: Az I. besorolási osztályban: Felsőoktatásban szerzett építész-, építőmérnök szakmacsoportokba tartozó, gazdaságtudományi, agrár, geográfus szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és környezetvédelmi, vízügyi, település-fejlesztési, vidékfejlesztési, közlekedési felsőfokú szakképesítés.

Feladatai:

  • Településképi bejelentési és véleményezési eljárások előkészítése.
  • Településfejlesztési feladatok, településrendezési tervek koordinálása.
  • Városfejlesztési tervek készítésében való részvétel.
  • Ügyfélfogadás.

Előnyök az elbírálásnál:

  • építész vagy település-fejlesztési szakképzettség,
  • városrendezési vagy építési szakterületen önkormányzati igazgatásban szerzett tapasztalat,
  • építésztervezésben, városrendezési tervezésben vagy beruházás lebonyolításban szerzett tapasztalat,
  • angol nyelv ismerete,
  • államigazgatásban szerzett szakmai gyakorlat,
  • kiemelt szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Power point, AutoCAD, Sketchup),
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket

  • e-mailben, Europass formátumú szakmai önéletrajzzal (munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével),
  • hozzájáruló nyilatkozattal, hogy a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezeljék.
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával a Budapest Főváros Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni Városrendezési és városfejlesztési ügyintéző” jeligére.

Pályázat elbírálásának határideje: 2015. november 06.

Állás betöltésnek várható időpontja: 2015. november 09.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Főépítész Irodájánál (Bódis Csabánál 06 1 3724-559) telefonon.

Kelt: Budapest, 2015. október 05.