április 18. csütörtök, Andrea, Ilma

Újbuda Jegyzője VÁROSRENDEZÉSI ÉS VÁROSFEJLESZTÉSI ÜGYINTÉZŐT keres

2018november1208:45
2018november2518:00

A pályázat beérkezésének határideje: 2018. november 25.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

jegyzője

Városrendezési és városfejlesztési ügyintézőt keres

A meghirdető szerv:
Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:
Főépítész Iroda,

1 fő Városrendezési és városfejlesztési ügyintéző,

határozatlan időre, hat hónapos próbaidővel

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet I. sz. mellékletének 15. pontja szerint az I. besorolási osztályban: Egyetemi szintű építészmérnöki vagy építőmérnöki (magasépítő területen szerkezetépítő szakirány) szakképzettség, főiskolai szintű magasépítő üzemmérnöki, építészmérnöki, építőmérnöki (magasépítő területen szerkezetépítő szakirány) vagy városgazdasági üzemmérnöki (ezzel egyenértékű településmérnöki) szakképzettség vagy ezekkel egyenértékűnek elismert szakképzettség, vagy

alapképzésben szerzett építész, épületszerkezeti konstruktőr vagy magasépítési szakirányán szerzett szakképzettség, mesterfokozatú képzésben szerzett tervező építészmérnöki, szerkezettervező építészmérnöki szakképzettség, osztatlan képzésben szerzett építész szakképzettség vagy ezekkel egyenértékűnek elismert szakképzettség.

  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás)

Feladatai:

  • Településképi bejelentési és véleményezési eljárások előkészítése,
  • Településfejlesztési feladatok, településrendezési tervek készítésének koordinálása,
  • Ügyfélfogadás.

Előnyök az elbírálásnál:

  • építész vagy település-fejlesztési szakképzettség,
  • városrendezési vagy építési szakterületen önkormányzati igazgatásban szerzett tapasztalat,
  • építészeti tervezésben, városrendezési tervezésben vagy beruházás lebonyolításban szerzett tapasztalat,
  • angol nyelv ismerete,
  • államigazgatásban szerzett szakmai gyakorlat,
  • kiemelt szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Power point, AutoCAD, Sketchup),
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Illetmény és egyéb juttatás

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket

  • e-mailben, fényképes szakmai önéletrajz kíséretében (a 45/2012. (III.20.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint) munkahelyek, szakmai tevékenység ismertetésével,
  • hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhetik, kezelhetik,
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával,
  • három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával a Budapest Főváros Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal jegyzőjéhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni Városrendezési és városfejlesztési ügyintéző” jeligére.

Pályázat elbírálásának határideje: 2018. december 02.

Állás betöltésnek várható időpontja: 2018. december 03.

Az álláshirdetésre megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését is várjuk.

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal Főépítész Irodájánál (Bódis Csabánál 06 1 3724-559) telefonon.