Közigazgatás

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának honlapja
A+   A-
június 29. szombat, Péter, Pál

Újbuda Önkormányzata JEGYZŐT keres

2024június2609:15
2024július3023:45

A pályázat beérkezésének határideje: 2024. július 30.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának Polgármestere jegyzőt keres

A meghirdető szerv: Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás: Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

jegyzői munkakörben, határozatlan időre, a Kttv. által előírt esetben hat hónapos próbaidővel, teljes munkaidőben

Alkalmazási feltételek és szakmai követelmények:

  • magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • cselekvőképesség,
  • vagyonnyilatkozat tételi kötelezettség vállalása,
  • képesítési előírás: közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 247. § (1) bekezdése alapján:
  1. a) igazgatásszervező vagy közigazgatás-szervező alapképzési szakon, vagy jogász vagy államtudományi mesterképzési szakon szerzett szakképzettség vagy közigazgatási mesterképzési szakon szerzett okleveles közigazgatási szakértő vagy okleveles közigazgatási menedzser szakképzettség;
  2. b) jogi vagy közigazgatási szakvizsga, vagy a Közigazgatási Továbbképzési Kollégium által a teljeskörűen közigazgatási jellegűnek minősített tudományos fokozat alapján adott mentesítés
  3. c) legalább ötéves közigazgatási gyakorlat.
  • Feladatai:
  • Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal vezetése, munkáltatói jogok gyakorlása a hivatal köztisztviselői, munkavállalói tekintetében; (Irányítása alá tartozó személyek: 309 fő)
  • Magyarország helyi önkormányzatairól szóló 2011. évi CLXXXIX. törvény és egyéb jogszabályok által a jegyző feladat- és hatáskörébe utalt tevékenység ellátása;
  • Választásokkal, népszavazással, népi kezdeményezéssel kapcsolatos feladatokat lát el;
  • Jogértelmezési kérdésekben véleményt nyilvánít a Polgármester, alpolgármesterek és a képviselők kérésére.

Előnyök az elbírálásnál:

  • közigazgatásban szerzett legalább ötéves jegyzői, aljegyzői tapasztalat;
  • kiemelt szintű számítógépes ismeretek (word, excel);
  • jó szervezési, kommunikációs és problémamegoldó képesség.

Illetmény és egyéb juttatás:

  • Illetmény és egyéb juttatás: A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testületének a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján. Illetményalap: 75.000,- Ft, illetménykiegészítés 40%,
  • cafeteria 2024. évben br. 375.000,- Ft;
  • vezetői költségtérítés;
  • munkavégzéshez mobiltelefonkészülék és telefonköltségtérítés biztosítása;
  • heti 1 munkanap távmunkavégzési lehetőség;
  • tömegközlekedéssel jól megközelíthető munkahely.

A jelentkezéseket:

  • e-mailben, fényképes szakmai önéletrajzzal (a 87/2019. (IV. 23.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint);
  • az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával,
  • hozzájáruló nyilatkozattal, miszerint a benyújtott pályázati anyag személyes adatait a pályázati eljárásban résztvevők megismerhessék, kezelhetik;
  • nyilatkozat, hogy nem áll fenn a Kttv. 84-87.§-ában meghatározott összeférhetetlenségi ok;
  • 90 napnál nem régebbi keltezésű hatósági erkölcsi bizonyítvány, mely igazolja a büntetlen előéletet, valamint azt, hogy a pályázó személyét tekintve nem áll fenn a közszolgálati jogviszony létesítését kizáró, a Kttv. 39. § (1) bekezdése szerinti valamely ok, vagy nyilatkozat arra vonatkozóan, hogy nyertes pályázat esetén az igazolást legkésőbb a közszolgálati jogviszony létesítése napjáig bemutatja;
  • munkakör ellátására vonatkozó elképzelés, vezetői program bemutatása

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteréhez címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “Jegyző” jeligére.

Pályázat elbírálásának határideje: 2024. augusztus 15.

Állás betöltésnek várható időpontja: 2024. október 1.

Az érvényesen pályázók közül kiválasztott pályázók meghallgatása után, a pályázat elbírálásáról a Polgármester dönt.

A pályázat kiírója fenntartja a jogot a pályázat eredménytelenné nyilvánítására.

Az álláspályázatokra jelentkezők részére szóló adatvédelmi tájékoztató és folyamatleírás a www.ujbuda.hu oldalon megtekinthető.

Érdeklődni lehet:

a Budapest Főváros XI. Kerület Újbudai Polgármesteri Hivatalnál – szakmai kérdésekben - dr. Szentandrási-Sárkány Tamás aljegyzőnél a +36 1 372 4522, illetve - foglalkoztatással kapcsolatos kérdésekben a Humánpolitikai Csoportnál: dr. Vári-Timár Zsanett mb. humánpolitikai referensnél +36 70 684 7185 telefonszámokon.

Budapest, 2024. június 25.

Dr. László Imre
polgármester