április 25. csütörtök, Márk

Újbuda Önkormányzata KÖZTERÜLET-FELÜGYELET VEZETŐT keres

2020november2510:45
2020december3118:00

A pályázat beérkezésének határideje: 2020. december 31.

PÁLYÁZAT

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete

Közterület-felügyelet Vezetőt keres

A meghirdető szerv:
Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Polgármesteri Hivatal 1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

A meghirdetett munkahely, beosztás:

Újbuda Közterület-felügyelet (1115 Budapest, Fraknó utca 32.)

Közterület-felügyelet vezető (igazgató) határozatlan időre hat hónapos próbaidővel

magyar állampolgárság,

büntetlen előélet,

cselekvőképesség,

vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása,

képesítési előírás: a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet 1. sz. mellékletének 30 pontja alapján I. besorolási osztályban: felsőoktatásban szerzett közszolgálati szakképzettség; vagy felsőoktatásban szerzett szakképzettség és közszolgálati másodfokú szakképesítés.

Feladatai:

Szervezi, vezeti, irányítja az Újbuda Közterület-felügyelet munkáját.

Előnyök az elbírálásnál:

állami- és jogtudományi doktori képesítés,

közterület-felügyelői vizsga;

kiemelkedő szervezői és kapcsolatteremtő készség;

jó kommunikációs és együttműködési képesség;

gépjárművezetői engedély;

felhasználói szintű számítógépes ismeret;

XI. kerület szakmai szintű ismerete

A közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény (Kttv.) előírásai, valamint a Polgármesteri Hivatal és Újbuda Közterület-felügyelet alkalmazottainak juttatásairól szóló Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata Képviselő-testülete 15/2014. (V. 28.) önkormányzati rendelete alapján.

A jelentkezéseket

e-mailben, fényképes önéletrajzzal (a 87/2019. (IV. 23.) Korm.rendelet 1. melléklete szerint), a korábbi munkahelyek, és az eddigi szakmai tevékenység ismertetésével, az Újbuda Közterület-felügyelet működésére vonatkozó szakmai elképzelésekről szóló átfogó anyag mellékletével,

az iskolai végzettséget, szakképzettséget igazoló okmányok másolatával, három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (másolat, vagy igazolás) csatolásával,

Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagában foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez, illetve betekintésre jogosultak általi megismeréséhez hozzájárul,

Nyilatkozat arról, hogy a pályázatot a képviselő-testület nyilvános/zárt ülés keretében tárgyalja,

Nyilatkozat az előírt vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettség teljesítésének vállalásáról.

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzata polgármesterének címezve az allaspalyazat@ujbuda.hu e-mail címre kell megküldeni “Közterület-felügyelet vezető” jeligére.

Pályázat elbírálásának határideje: 2021. január 31.

Állás betöltésnek időpontja: 2021. február 01.

A munkáltató fenntartja magának a visszavonás, valamint a pályázati eljárás eredménytelenné nyilvánításának jogát.