Közigazgatás

Budapest Főváros XI. Kerület Újbuda Önkormányzatának honlapja
  |  
A+   A-
  |     |  
október 15. kedd, Teréz

A 2006-os Kisebbségi Önkormányzati Választás eredményei

       

A BOLGÁR önkormányzat összetétele

NévJelölő szervezet(ek)
Grozdanov Ivanov Dimiter BOLGÁR KULTURÁLIS FÓRUM
Tavasz Sándorné BOLGÁR KULTURÁLIS FÓRUM
Vladimirova Milena BOLGÁR KULTURÁLIS FÓRUM
Hargitai Dávid Viktor BOLGÁR KULTURÁLIS FÓRUM
Mo-i BOLGÁROK EGYESÜLETE
Lóczi Rumen János Mo-i BOLGÁROK EGYESÜLETE


Érvényes szavazatok száma:

Jelölt neveJelölő szervezet(ek)Kapott
érvényes
szavazat
%
1 Lóczi Rumen János Mo-i BOLGÁROK EGYESÜLETE 28 15,82 Képviselő
2 Szecsanov Ljubenov Szilveszter Mo-i BOLGÁROK EGYESÜLETE 10 5,65
3 Vladimirova Milena BOLGÁR KULTURÁLIS FÓRUM 26 14,69 Képviselő
4 Grozdanov Ivanov Dimiter BOLGÁR KULTURÁLIS FÓRUM 24 13,56 Képviselő
5 Bonev Anton Mo-i BOLGÁROK EGYESÜLETE 15 8,47
6 Hargitai Gáborné Mo-i BOLGÁROK EGYESÜLETE 19 10,73
7 Sztojcsev Penev Jordan Mo-i BOLGÁROK EGYESÜLETE 11 6,21
8 Tavasz Sándorné BOLGÁR KULTURÁLIS FÓRUM 19 10,73 Képviselő
9 Hargitai Dávid Viktor BOLGÁR KULTURÁLIS FÓRUM
Mo-i BOLGÁROK EGYESÜLETE
25 14,12 Képviselő

A CIGÁNY önkormányzat összetétele

NévJelölő szervezet(ek)
Bedi Ferenc Cigány Szervezetek Országos Sz
Csapóné Hegyesi Mária Cigány Szervezetek Országos Sz
Hága Mária Cigány Szervezetek Országos Sz
Kárpáti István Cigány Szervezetek Országos Sz
Kárpátiné Pajtás Tünde Cigány Szervezetek Országos Sz


Érvényes szavazatok száma:

Jelölt neveJelölő szervezet(ek)Kapott
érvényes
szavazat
%
1 Ruszó Csabáné LUNGO DROM 2 0,63
2 Ajtai Katalin MCF A Mo-i CIGÁNYOK FÓRUMA 2 0,63
3 Pusztai György MCF A Mo-i CIGÁNYOK FÓRUMA 3 0,94
4 Horváth Gyula RKE 6 1,89
5 Csapóné Hegyesi Mária Cigány Szervezetek Országos Sz 57 17,92 Képviselő
6 Kárpáti István Cigány Szervezetek Országos Sz 62 19,50 Képviselő
7 Kaluca Ilona LUNGO DROM 1 0,31
8 Bedi Ferenc Cigány Szervezetek Országos Sz 61 19,18 Képviselő
9 Bakró Nikoletta LUNGO DROM 1 0,31
10 Paróczay Lászlóné LUNGO DROM 1 0,31
11 Kárpátiné Pajtás Tünde Cigány Szervezetek Országos Sz 56 17,61 Képviselő
12 Orsós István MCF A Mo-i CIGÁNYOK FÓRUMA 1 0,31
13 Tarr Mária Ibolya LUNGO DROM 1 0,31
14 Hága Mária Cigány Szervezetek Országos Sz 64 20,13 Képviselő



A GÖRÖG önkormányzat összetétele

NévJelölő szervezet(ek)
Zengini Zoi ELLINIZMOSZ EGYESÜLET
Angelidisz Vaszilisz MGKE
Arghyropoulos Gábor Mihály MGKE
Csernai Alexandrosz MGKE
Panajotidisz Anasztaszisz MGKE


Érvényes szavazatok száma:

Jelölt neveJelölő szervezet(ek)Kapott
érvényes
szavazat
%
1 Panajotidisz Anasztaszisz MGKE 29 22,14 Képviselő
2 Arghyropoulos Gábor Mihály MGKE 26 19,85 Képviselő
3 Angelidisz Vaszilisz MGKE 28 21,37 Képviselő
4 Csernai Alexandrosz MGKE 23 17,56 Képviselő
5 Zengini Zoi ELLINIZMOSZ EGYESÜLET 25 19,08 Képviselő


A HORVÁT önkormányzat összetétele

NévJelölő szervezet(ek)
Filipovits Ferencné MO-i HORVÁTOK SZÖVETSÉGE
Németh Istvánné MO-i HORVÁTOK SZÖVETSÉGE
Németh Miklós MO-i HORVÁTOK SZÖVETSÉGE
Dr. Sokcsevits Dénes MO-i HORVÁTOK SZÖVETSÉGE
Stipkovits Simon MO-i HORVÁTOK SZÖVETSÉGE


Érvényes szavazatok száma:

Jelölt neveJelölő szervezet(ek)Kapott
érvényes
szavazat
%
1 Stipkovits Simon MO-i HORVÁTOK SZÖVETSÉGE 40 21,05 Képviselő
2 Dr. Sokcsevits Dénes MO-i HORVÁTOK SZÖVETSÉGE 37 19,47 Képviselő
3 Németh Miklós MO-i HORVÁTOK SZÖVETSÉGE 37 19,47 Képviselő
4 Németh Istvánné MO-i HORVÁTOK SZÖVETSÉGE 39 20,53 Képviselő
5 Filipovits Ferencné MO-i HORVÁTOK SZÖVETSÉGE 37 19,47 Képviselő


A LENGYEL önkormányzat összetétele

NévJelölő szervezet(ek)
Dr. Csúcs László Györgyné PILSUDSKI TÖRTÉNELMI TÁRSASÁG
Csúcs Zita PILSUDSKI TÖRTÉNELMI TÁRSASÁG
Marián András PILSUDSKI TÖRTÉNELMI TÁRSASÁG
Marianné Wesolek Halina Benign PILSUDSKI TÖRTÉNELMI TÁRSASÁG
Ugrai Józsefné PILSUDSKI TÖRTÉNELMI TÁRSASÁG


Érvényes szavazatok száma:

Jelölt neveJelölő szervezet(ek)Kapott
érvényes
szavazat
%
1 Kárpáti Imre Mo-i BEM J. LENGYEL KULT. EGY.
SZENT ADALBERT EGYESÜLETE
17 14,41
2 Dr. Csúcs László Györgyné PILSUDSKI TÖRTÉNELMI TÁRSASÁG 20 16,95 Képviselő
3 Marián András PILSUDSKI TÖRTÉNELMI TÁRSASÁG 20 16,95 Képviselő
4 Csúcs Zita PILSUDSKI TÖRTÉNELMI TÁRSASÁG 19 16,10 Képviselő
5 Marianné Wesolek Halina Benign PILSUDSKI TÖRTÉNELMI TÁRSASÁG 22 18,64 Képviselő
6 Ugrai Józsefné PILSUDSKI TÖRTÉNELMI TÁRSASÁG 20 16,95 Képviselő

A NÉMET önkormányzat összetétele

NévJelölő szervezet(ek)
Dr. Mezgár István MAGYAR-OSZTRÁK-BAJOR TÁRSASÁG
Bajtai Lászlóné NÉMET ÓVODA ÉS ISKOLAEGYESÜLET
Dr. Prőhléné Hehl Éva NÉMET ÓVODA ÉS ISKOLAEGYESÜLET
Reichel Tamás NÉMET ÓVODA ÉS ISKOLAEGYESÜLET
Schuth János NÉMET ÓVODA ÉS ISKOLAEGYESÜLET


Érvényes szavazatok száma:

Jelölt neveJelölő szervezet(ek)Kapott
érvényes
szavazat
%
1 Reichel Tamás NÉMET ÓVODA ÉS ISKOLAEGYESÜLET 60 11,56 Képviselő
2 Gáspár Zoltán SAXLEHNER Khe 27 5,20
3 Farkas Márta SAXLEHNER Khe 51 9,83
4 Dr. Prőhléné Hehl Éva NÉMET ÓVODA ÉS ISKOLAEGYESÜLET 70 13,49 Képviselő
5 Schuth János NÉMET ÓVODA ÉS ISKOLAEGYESÜLET 61 11,75 Képviselő
6 Dr. Mezgár István MAGYAR-OSZTRÁK-BAJOR TÁRSASÁG 70 13,49 Képviselő
7 Kolozsvári Lászlóné SAXLEHNER Khe 27 5,20
8 Berkes Rudolfné Dr. NÉMET ÓVODA ÉS ISKOLAEGYESÜLET 33 6,36
9 Bajtai Lászlóné NÉMET ÓVODA ÉS ISKOLAEGYESÜLET 63 12,14 Képviselő
10 Dr. Seifert Tibor SAXLEHNER Khe 57 10,98



Az ÖRMÉNY önkormányzat összetétele

NévJelölő szervezet(ek)
Dr. Forgács Barnabás ERDÉLYI ÖRMÉNY GYÖKEREK KULT.E
Harmath Kálmán ERDÉLYI ÖRMÉNY GYÖKEREK KULT.E
Kátainé Szilvay Ingrid ERDÉLYI ÖRMÉNY GYÖKEREK KULT.E
Kirkósa Péter ERDÉLYI ÖRMÉNY GYÖKEREK KULT.E
Szotyori-Nagy Áron Gergely ERDÉLYI ÖRMÉNY GYÖKEREK KULT.E


Érvényes szavazatok száma:

Jelölt neveJelölő szervezet(ek)Kapott
érvényes
szavazat
%
1 Dr. Forgács Barnabás ERDÉLYI ÖRMÉNY GYÖKEREK KULT.E 59 19,34 Képviselő
2 Kirkósa Péter ERDÉLYI ÖRMÉNY GYÖKEREK KULT.E 67 21,97 Képviselő
3 Kátainé Szilvay Ingrid ERDÉLYI ÖRMÉNY GYÖKEREK KULT.E 58 19,02 Képviselő
4 Szotyori-Nagy Áron Gergely ERDÉLYI ÖRMÉNY GYÖKEREK KULT.E 57 18,69 Képviselő
5 Harmath Kálmán ERDÉLYI ÖRMÉNY GYÖKEREK KULT.E 64 20,98 Képviselő



A ROMÁN önkormányzat összetétele

NévJelölő szervezet(ek)
Czirle Sándor ROMÁN ORTODOX NŐK EGYESÜLETE
Elekes Gabriella ROMÁN ORTODOX NŐK EGYESÜLETE
Elekes Iselina ROMÁN ORTODOX NŐK EGYESÜLETE
Szaniszlai János Mihály ROMÁN ORTODOX NŐK EGYESÜLETE
Szántó Péter ROMÁN ORTODOX NŐK EGYESÜLETE


Érvényes szavazatok száma:

Jelölt neveJelölő szervezet(ek)Kapott
érvényes
szavazat
%
1 Czirle Sándor ROMÁN ORTODOX NŐK EGYESÜLETE 19 13,97 Képviselő
2 Elekes Gabriella ROMÁN ORTODOX NŐK EGYESÜLETE 24 17,65 Képviselő
3 Rokszinné Kozma Lukrécia Virág BUDAPESTI ROMÁN EGYESÜLET 3 2,21
4 Szántó Péter ROMÁN ORTODOX NŐK EGYESÜLETE 20 14,71 Képviselő
5 Zahoranschi Richárd István MROÉE 4 2,94
6 Pass Zoltán Kálmán BUDAPESTI ROMÁN EGYESÜLET 0 0,00
7 Debrőci Zoltán BUDAPESTI ROMÁN EGYESÜLET 0 0,00
8 Elekes Iselina ROMÁN ORTODOX NŐK EGYESÜLETE 23 16,91 Képviselő
9 Szaniszlai János Mihály ROMÁN ORTODOX NŐK EGYESÜLETE 21 15,44 Képviselő
10 Bede-Ambrózy Krisztina Gabriel MROÉE 5 3,68
11 Kozma Tibor BUDAPESTI ROMÁN EGYESÜLET 0 0,00
12 Palásti Tünde BUDAPESTI ROMÁN EGYESÜLET 2 1,47
13 Jetzin Mónika MROÉE 5 3,68
14 Lakatos András MROÉE 5 3,68
15 Ambrózyné Vereb Erzsébet MROÉE 5 3,68



A RUSZIN önkormányzat összetétele

NévJelölő szervezet(ek)
Chemez István HODINKA ANTAL RUSZIN EGYESÜLET
Lyavinecz Marianna HODINKA ANTAL RUSZIN EGYESÜLET
Spiegelhalter Lívia HODINKA ANTAL RUSZIN EGYESÜLET
Szlivka Konstantin HODINKA ANTAL RUSZIN EGYESÜLET
Dr. Lyavinecz Antal RUSZIN KULTÚRÁLIS EGYESÜLET


Érvényes szavazatok száma:

Jelölt neveJelölő szervezet(ek)Kapott
érvényes
szavazat
%
1 Batári Gábor Zsolt MARUSZE
Ébresztők Ruszin Egyesület
9 3,24
2 Popovics Tibor Miklós MARUSZE
Ébresztők Ruszin Egyesület
15 5,40
3 Popovics Ottó MRROSZ 4 1,44
4 Spiegelhalter Lívia HODINKA ANTAL RUSZIN EGYESÜLET 44 15,83 Képviselő
5 Lyavinecz Marianna HODINKA ANTAL RUSZIN EGYESÜLET 44 15,83 Képviselő
6 Dr. Lyavinecz Antal RUSZIN KULTÚRÁLIS EGYESÜLET 42 15,11 Képviselő
7 Szlivka Konstantin HODINKA ANTAL RUSZIN EGYESÜLET 43 15,47 Képviselő
8 Tariq Adél MARUSZE
Ébresztők Ruszin Egyesület
17 6,12
9 Dr. Mózsa Szabolcs Tamás MARUSZE
Ébresztők Ruszin Egyesület
11 3,96
10 Chemez István HODINKA ANTAL RUSZIN EGYESÜLET 41 14,75 Képviselő
11 Rovács Gyöngyi MARUSZE
Ébresztők Ruszin Egyesület
8 2,88



A SZERB önkormányzat összetétele

NévJelölő szervezet(ek)
Becseics Branko SRPSKI FORUM EGYESÜLET
Becseics Péter SRPSKI FORUM EGYESÜLET
Lasztity György SRPSKI FORUM EGYESÜLET
Lasztity Mária SRPSKI FORUM EGYESÜLET
Szakál György SRPSKI FORUM EGYESÜLET


Érvényes szavazatok száma:

Jelölt neveJelölő szervezet(ek)Kapott
érvényes
szavazat
%
1 Becseics Branko SRPSKI FORUM EGYESÜLET 14 17,28 Képviselő
2 Szakál György SRPSKI FORUM EGYESÜLET 11 13,58 Képviselő
3 Novakovity Milán SRPSKI FORUM EGYESÜLET 5 6,17
4 Becseics Péter SRPSKI FORUM EGYESÜLET 17 20,99 Képviselő
5 Hrisztov Radmila SRPSKI FORUM EGYESÜLET 2 2,47
6 Lasztity György SRPSKI FORUM EGYESÜLET 17 20,99 Képviselő
7 Lasztity Mária SRPSKI FORUM EGYESÜLET 15 18,52 Képviselő



A SZLOVÁK önkormányzat összetétele

NévJelölő szervezet(ek)
Aszódi Katalin OZVENA BUDAPESTI SZLOVÁK KÓRUS
DOLINA EGYESÜLET
Zempléni Szlovákok Egyesülete
DÉL-ALFÖLDI SZLOV. SZERVEZETE
Galda Levente OZVENA BUDAPESTI SZLOVÁK KÓRUS
DOLINA EGYESÜLET
Zempléni Szlovákok Egyesülete
DÉL-ALFÖLDI SZLOV. SZERVEZETE
Király Katalin OZVENA BUDAPESTI SZLOVÁK KÓRUS
DOLINA EGYESÜLET
Zempléni Szlovákok Egyesülete
DÉL-ALFÖLDI SZLOV. SZERVEZETE
Klauszné Fuzik Mária Ildikó OZVENA BUDAPESTI SZLOVÁK KÓRUS
DOLINA EGYESÜLET
Zempléni Szlovákok Egyesülete
DÉL-ALFÖLDI SZLOV. SZERVEZETE
Spiry Endréné OZVENA BUDAPESTI SZLOVÁK KÓRUS
DOLINA EGYESÜLET
Zempléni Szlovákok Egyesülete
DÉL-ALFÖLDI SZLOV. SZERVEZETE


Érvényes szavazatok száma

Jelölt neveJelölő szervezet(ek)Kapott
érvényes
szavazat
%
1 Klauszné Fuzik Mária Ildikó OZVENA BUDAPESTI SZLOVÁK KÓRUS
DOLINA EGYESÜLET
Zempléni Szlovákok Egyesülete
DÉL-ALFÖLDI SZLOV. SZERVEZETE
17 22,37 Képviselő
2 Spiry Endréné OZVENA BUDAPESTI SZLOVÁK KÓRUS
DOLINA EGYESÜLET
Zempléni Szlovákok Egyesülete
DÉL-ALFÖLDI SZLOV. SZERVEZETE
15 19,74 Képviselő
3 Aszódi Katalin OZVENA BUDAPESTI SZLOVÁK KÓRUS
DOLINA EGYESÜLET
Zempléni Szlovákok Egyesülete
DÉL-ALFÖLDI SZLOV. SZERVEZETE
15 19,74 Képviselő
4 Galda Levente OZVENA BUDAPESTI SZLOVÁK KÓRUS
DOLINA EGYESÜLET
Zempléni Szlovákok Egyesülete
DÉL-ALFÖLDI SZLOV. SZERVEZETE
14 18,42 Képviselő
5 Király Katalin OZVENA BUDAPESTI SZLOVÁK KÓRUS
DOLINA EGYESÜLET
Zempléni Szlovákok Egyesülete
DÉL-ALFÖLDI SZLOV. SZERVEZETE
15 19,74 Képviselő



Az UKRÁN önkormányzat összetétele

NévJelölő szervezet(ek)
Horváthné Jelen Emília Gizella MO-I UKRÁN KULT. EGYESÜLET
László Tivadar MO-I UKRÁN KULT. EGYESÜLET
Mészáros Anna MO-I UKRÁN KULT. EGYESÜLET
Ticsinyina Margarita Vlagyimir MO-I UKRÁN KULT. EGYESÜLET
Zicherman Béla MO-I UKRÁN KULT. EGYESÜLET


Érvényes szavazatok száma:

Jelölt neveJelölő szervezet(ek)Kapott
érvényes
szavazat
%
1 Ticsinyina Margarita Vlagyimir MO-I UKRÁN KULT. EGYESÜLET 10 30,30 Képviselő
2 László Tivadar MO-I UKRÁN KULT. EGYESÜLET 8 24,24 Képviselő
3 Horváthné Jelen Emília Gizella MO-I UKRÁN KULT. EGYESÜLET 9 27,27 Képviselő
4 Zicherman Béla MO-I UKRÁN KULT. EGYESÜLET 2 6,06 Képviselő
5 Mészáros Anna MO-I UKRÁN KULT. EGYESÜLET 4 12,12 Képviselő
LEGFRISSEBB
×